Úvod > Hlášení rozhlasu > Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka

Tak jako každý rok, vyhlásila i letos Arcidiecézní charita v Olomouci Tříkrálovou sbírku, která se uskuteční v naší obci v sobotu 6. ledna 2018. V loňském roce připadlo na náš region 401 tisíc korun. Z této částky bylo například spolufinancováno zútulnění pokojů pro klienty Oblastní charity ve Vyškově, oprava havarijní střechy na budově v Dědicích, dále pak zkvalitnění odlehčovacích služeb pro pečující o dlouhodobě nemocné, rozvíjí se také domácí terénní hospicová a paliativní péče s přihlédnutím a respektem k přáním pacientů a jejich blízkých. Žádná koruna není ztracena a je smysluplně využita pro pomoc lidem, kteří to potřebují. Věříme, že tak jako vždy, otevřete svá obydlí i srdce a přispějete do pokladničky koledníků.