Úvod > Hlášení rozhlasu > Floristický kurz aranžování

Floristický kurz aranžování

Český zahrádkářský svaz ve spolupráci s Obecním úřadem v Orlovicích pořádá v úterý 19. listopadu floristický kurz aranžování adventních věnců a vánočních svícnů. Setkání se uskuteční na sokolovně v době od 18.00 do 20.00 hodin. Kurz je zdarma, ale účastníkům budou za úhradu poskytnuty věncové podklady, bodce, drát, mašle i drobné ozdoby, které přiveze aranžérka. Zeleň zajistí zahrádkáři v sortimentu tis a bobkovišeň. Pokud máte jiné jehličnany, např. jedli, krušpánek, mahonii, cesmínu, zerav, thúji, nebo jiný jehličnan a také vlastní přízdoby, přineste si je na dozdobení sebou. Veškeré informace, které se týkají této akce jsou zveřejněny na úředních deskách obce, na budově sokolovny a v mobilní aplikaci Naše obec. Jste srdečně zváni.