Novější 1 3 10 19 28

Výkupna ovoce Orlovice

Výkupna ovoce p. Bakrlíková oznamuje, že zítra ve čtvrtek 21.listopadu bude v 16.00 hod. vydávat objednané sadbové brambory.

Kadeřnictví

Z důvodu nemoci, nebude v sobotu 23. listopadu otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Čipování psů

Čipování a očkování psů proběhne v sobotu 23.listopadu v 15.00 hod. na autobusové zastávce.

lis 15

Zvonění 17.listopadu v 17 hodin a 11 minut

V neděli 17. listopadu v 17hodin a 11 minut se rozezní zvony na všech kostelích a kaplích jako připomínka 30 let od pádu komunistického režimu. Zvonění je součástí oslav "Nezapomeňme", které Paměť národa organizuje ve třiceti městech republiky.

lis 12

Floristický kurz aranžování

Český zahrádkářský svaz ve spolupráci s Obecním úřadem v Orlovicích pořádá v úterý 19. listopadu floristický kurz aranžování adventních věnců a vánočních svícnů. Setkání se uskuteční na sokolovně v době od 18.00 do 20.00 hodin. Kurz je zdarma, ale účastníkům budou za úhradu poskytnuty věncové podklady, bodce, drát, mašle i drobné ozdoby, které přiveze aranžérka. Zeleň zajistí zahrádkáři v sortimentu tis a bobkovišeň. Pokud máte jiné jehličnany, např. jedli, krušpánek, mahonii, cesmínu, zerav, thúji, nebo jiný jehličnan a také vlastní přízdoby, přineste si je na dozdobení sebou. Veškeré informace, které se týkají této akce jsou zveřejněny na úředních deskách obce, na budově sokolovny a v mobilní aplikaci Naše obec. Jste srdečně zváni.

lis 12

V pondělí 18.listopadu v době od 17.00 – 18.00 hod. bude otevřena místní knihovna.

lis 08

Opakované upozornění na volné pobíhání psů

Opakovaně a důrazně upozorňujeme majitele svých psů, aby si je dostatečně zabezpečili a zajistili jejich volné pobíhání po vesnici a tím také znečišťování prostranství obce psími exkrementy.

lis 08

Prodej živých ryb, ovoce a zeleniny

Jaroslav Veselý z Pohořelic bude v pondělí 11.listopadu v době od 9.30 – 9.45 prodávat před obecním úřadem živé ryby za tyto ceny: kapr I. jakost 90,- Kč /kg, kapr výběr a amur 100,-/kg, tolstolobik 62,- Kč/kg a pstruh duhový 180,- Kč/kg. Dále bude nabízet k prodeji cibuli v 5ti -10ti kilovém balení, 13,-Kč/kg a jablka Idared, Golden, Jonaprinc a Jonagoret 22,- Kč/kg.

Kulturní dům Ivanovice na Hané

Kulturní dům Ivanovice na Hané Vás zve v pátek 22. 11. 2019 v 19:00 hodin na divadelní komedii „VZHŮRU DOLŮ!“ v podání divadelní agentury Fanny Praha.

Účinkují: Milena Steinmasslová, Dana Homolová, Aneta Krejčíková a Jakub Zindulka.

Vstupné v předprodeji 250,- Kč, na místě 300,- Kč. Předprodej vstupenek probíhá v Městské knihovně v Ivanovicích na Hané, tel. 517 363 397.

lis 05

ZŠ Ivanovice na Hané - jednodenní stávka

Vedení Základní školy v Ivanovicích na Hané oznamuje, že na základě sděleného stanoviska Základní organizace odborového svazu při ZŠ Ivanovice na Hané vstupuje škola ve středu dne 6. listopadu do jednodenní stávky. Důvodem je mj. nesouhlas s navrhovaným růstem základních platů pedagogických pracovníků v roce 2020 a nedodržení původních vládních slibů. Škola bude tento den pro žáky uzavřena, mimo provoz zůstává i Školní družina a Školní jídelna. Strávníkům bude středeční oběd automaticky odhlášen. Děkujeme Vám za pochopení, vstřícnost a podporu! Mgr.Lubomír Judas, ředitel školy.

Novější 1 3 10 19 28