Místní knihovna

V pondělí 30.dubna v době od 18.00 - 19.00 hod. bude v budově sokolovny otevřena místní knihovna.

dub 26

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

V pátek 27.dubna bude na autobusové zastávce přistaven kontejner pro ukládání domovního odpadu. Žádáme občany aby do kontejneru neukládali  nebezpečný odpad, elektrozařízení, železo a pneumatiky.

Prodejna smíšeného zboží

Vedoucí smíšeního zboží Ivana Růžičková oznamuje, že ve dnech 30.dubna a 1.května bude prodejna zavřena. Stějně tak i v  dalšmí týdnu v pondělí 7.a v úterý 8.května bude zavřeno.

dub 24

Čarodějné odpoledne

Sbor dobrovolných hasičů v Orlovicích Vás srdečně zve na Čarodějné odpoledne, které se uskuteční v neděli 29. dubna v 15.00 hod. v areálu sokolovny. Pro děti jsou připraveny magické soutěže a špekáčky, pro děti v maskách navíc sladká odměna. Pro všechny účastníky čarodějného odpoledne pak bohatý výběr občerstvení.

dub 24

Úklid okolí Orlovic

Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s obecním úřadem pořádá v sobotu 28.dubna úklid obce Orlovice. Přidejte se také a přijďte pomoci.Sraz je v 9.30 hod. v hasičské zbrojnici.Vezměte si sebou rukavice a výstražné vesty. Po skončení úklidu bude pro děti připraven v areálu sokolovny skákací hrad a malé občerstvení.

dub 11

Provozovna kadeřnictví

V sobotu 14.dubna bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

dub 09

Místní knihovna

Dnes 9.dubna v době od 17.00 - 18.00 hod. bude na sokolovně otevřena místní knihovna.

dub 09

Mateřská škola Orlovice

Mateřská škola Orlovice pořádá ve čtvrtek 19.dubna akci " Pojďte si hrát mezi nás". V době od 8.00 - 10.00 hod. si mohou rodiče s dětmi přijít hrát do herny v mateřské škole. Od 10.00 hod. budou probíhat konzultace s ředitelkou a rodiče si mohou vyzvednout tiskopisy k zápisu do předškolního zařízení. Jste srdečně zváni.

bře 28

Kapela Kozlaňáci

Kapela Kozlaňáci Vás srdečně zve na společné vystoupení kapel a interpretů známých z TV Šlágr, které se uskuteční v neděli 8.4.2018 od 15.00 hod. v sále kulturního domu v Nesovicích. Vystoupí Kozlaňáci, Duo Sonet, sourozenci Baťkovi a Mája Velšicová. Vstupné 200,-Kč. Další informace a předprodej vstupenek je možno domluvit u p. Romana Vaculčíka, Kozlany 7, nebo na tel. čísle 607 835 679.

bře 28

Kamenictví s dlouholetou tradicí

Kamenictví s dlouholetou tradicí přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenctví a restaurování a jíné opravy a úpravy vašeho hrobu - vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je nutné si sjednat přesný čas schůzky na tel. čísle 777 888 332. Dnes sleva až 30%.