Novější 1 3 8 14 21

E.ON- odečty elektroměrů

E.ON Distribuce a.s. oznamuje, že v pondělí 27.května budou provádět odečty stavů elektroměrů. Žádáme tímto občany, aby v uvedeném dni umožnili pracovnici společnosti přístup k odečtení přesného stavu elektroměru. Taktéž budou odečítány stavy elektroměrů jiných energetických společností. Za vstřícnost děkuje všem občanům Marcela Bébarová, odečty E.ON

Volby do Evropského parlamentu

V pátek 24.května a v sobotu 25.května 2019 proběhnou v naší obci volby do Evropského parlamentu. Volební místnost v zasedací místnosti Obecního úřadu Orlovice 112, bude otevřena:

• pátek 24. května 2019 od 14.00 hod. - 22.00 hod.
  • sobota 25.května 2019 od 8.00 hod. – 14.00 hod.

Volič po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky platným občanským průkazem nebo cestovním pasem České republiky. Voliči, který tak neučiní, nebude hlasování umožněno.

Kamenictví s dlouholetou tradicí

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:

777-888-332

Nabízí:

• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%
  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

Kadeřnictví

V sobotu 18. května v době od 7.30 hod. bude otevřena provozovna kadeřnictví.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18.května v 15.30 hod. prodávat před obecním úřadem kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Králičí kožky vykupují za 5,- Kč/ks.

MUDr. Petr Detsch

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že v pátek 17.května nebude ordinovat.

kvě 16

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

V pátek 17.května bude na autobusové zastávce přistaven kontejner pro ukládání domovního odpadu. Do kontejneru se nesmí ukládat elektrické spotřebiče, pneumatiky a nebezpečný odpad.

Jarní trh - Ivanovice na Hané

Město Ivanovice na Hané Vás zve na JARNÍ TRH s doprovodným programem, který se koná v sobotu 11. 5. 2019 od 9 do 12 hod. na náměstí v Ivanovicích na Hané.

Doprovodný program:

10.00 - 12.00 hod. Malá dechová kapela SADOVANKA s lidovým vypravěčem Slávkem Kubíkem na prostranství před vstupem do kulturního domu (koná se za každého počasí).

09.00 - 16.00 hod. VÝSTAVA z výtvarných prací žáků ZŠ, dětí MŠ Ivanovice na Hané a MŠ Chvalkovice na Hané v malém sále kulturního domu.

14.00 hod. OSLAVA DNE MATEK - vystoupení dětí MŠ Ivanovice na Hané, žáků ZUŠ Ivanovice na Hané a Tanečního klubu Dance Flow ve velkém sále kulturního domu.

LUNAPARK na stanovišti před restaurací „Na Městečku“.

Vstup na trh volný. Akce se koná za každého počasí.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Práce bude ve středu 8.května v 15.30 hod. prodávat před obecním úřadem: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Králičí kožky vykupují za 5,- Kč.

kvě 07

Sběr a odvoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení

Respono, a.s. ve spolupráci s obecním úřadem provedou v sobotu 11.května v době od 8.00 - 8.30 hod. na autobusové zastávce, sběr a odvoz  nebezpečného odpadu a elektrozařízení z domácností.

Novější 1 3 8 14 21