Kapela Kozlaňáci

Kapela Kozlaňáci Vás srdečně zve na společné vystoupení kapel a interpretů známých z TV Šlágr, které se uskuteční v neděli 8.července od 15.00 hod. v obecní zahradě v Kozlanech. Vystoupí ADAMIS, VODIČKA V BAND, SILVA A PETR KLIMENTOVI. Pořad bude moderovat Vráťa Měchura.Vstupné 200,- Kč. O dobrou zábavu a občerstvení je postaráno.

Prodejna smíšeného zboží

Prodejna smíšeného zboží Ivana Růžičková oznamuje, že ve čtvrtek 5.července a v pátek 6. července bude prodejna zavřena.

čec 02

MUDr. Deutsch oznamuje , že od 9. července do 13. července nebude ordinovat.

Česká pošta - důchody

Česká pošta oznamuje, že důchody splatné 4.července budou vypláceny v úterý 3.července a důchody splatné 6.července budou vypláceny ve středu 4.července.

čec 02

Dnes 2.července v době od 18.00 - 19.00 hod. bude otevřena místní knihovna.

čen 18

Dnes 18.června v době od 18.00 - 19.00 hod. bude otevřena místní knihovna.

čen 18

Odečty vodoměrů

Společnost V.H.P. Ivanovice na Hané oznamuje, že v úterý 19.června budou provádět odečty vodoměrů.

čen 12

Provoz v mateřské škole o letních prázdninách

Mateřská škola Orlovice, příspěvková organizace oznamuje, že provoz po dobu letních prázdnin bude v době od 2.července do 13.července 2018. Děti , které budou navštěvovat v tomto období mateřskou školu, rodiče jmenovitě nahlásí p. učitelce ve školní třídě.

Provozovna kadeřnictví

V sobotu 16.června bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve středu 13.června v 15.30 hod.prodávat před obecním úřadem: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10,- Kč /kus.