Novější 1 3 11 22 32
dub 01

Objednávka kuřic Bovans

Paní Anna Bakrlíková přijímá do neděle 5. dubna objednávky na kuřice Bovans, stáří 10-11 týdnů, cena 120,-Kč/ks nebo stáří 17 týdnů těsně před snůškou za 168 Kč/ks. Termín dodání 7-8 dubna. Objednávky prosím doručte do poštovní schránky p. Bakrlíkové.

bře 18

Nabídka pomoci starším občanům

Vážení spoluobčané,

obecní úřad Orlovice nabízí pomocnou ruku Vám starším občanům v případě, kdy nejste schopni se sami o sebe postarat (co se týká nákupu potravin nebo léků) a nemáte nikoho z rodiny a známých, kdo by Vám pomohl, tyto věci zajistit. Kontaktujte nás na tel. čísle: 724 187 929 nebo se přihlaste u paní Ivany Růžičkové v místním obchodě.

bře 18

Změna úředních hodin

Z důvodu nařízení vlády se do odvolání mění na Obecním úřadě Orlovice, úřední hodiny pro veřejnost.

Pondělí od 10.00 – 12.00 hod.

Středa od   15.00 – 17.00 hod.

Návštěvu obecního úřadu prosím uskutečněte pouze v nutných a naléhavých případech.

bře 16

Obchod Orlovice - Pošta Partner

Ivana Růžičková vydává od 17.3.2020 do odvolání mimořádné opatření na prodejnu smíšeného zboží a poštu Partner Orlovice. Prodej zboží nebo výdej poštovních zásilek bude probíhat přes výdejní okno. Objednávku pečiva (i rohlíky) nutno nahlásit den předem do 10:00. Ostatní zboží (uzeniny, mléčné zboží, koloniál, drogerie) bude dostupné přes výdejní okno.

TJ Sokol Orlovice z.s.

TJ Sokol Orlovice z.s. oznamuje, že s platností od 16.3.2020 do odvolání bude budova Sokolovny pro veřejnost uzavřena. Ruší se veškeré kulturní a sportovní akce i provoz místní knihovny.

Provoz obchodu a pošty nebude omezen.

Kadeřnictví

V sobotu 14. března v době od 7.30 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Farnost Orlovice

V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným Vládou ČR, kdy je omezen počet účastníků shromáždění, včetně náboženských se do odvolání ruší veškeré veřejné bohoslužby v kostelech v Orlovicích, Ivanovicích na Hané a ve Chválkovicích. Věřící jsou pozváni, aby se spojili na modlitbách vždy večer ve 20 hod. za brzké ukončení šíření současné nákazy.

Děkuji za pochopení – duchovní správce farnosti.

bře 11

Kadeřnictví

bře 11

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v pátek 13.3. ve 14:45 hod. prodávat před obecním úřadem: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Králičí kožky vykupují za 10 Kč/ks.

bře 10

Veřejné zasedání ZO

Ve  středu 11.března v 18.00 hod. se koná na sokolovně Veřejné zasedání zastupitelstva obce Orlovice, na které Vás srdečně zveme.

Novější 1 3 11 22 32