říj 17

MUDr. Deutsch

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že v pátek 19.října 2018 nebude ordinovat.

říj 16

V pondělí 22. října v době od 17.00 do 18.00 hod.bude otevřena místní knihovna.

Kadeřnictví

V sobotu 20.října od 7.30 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

říj 16

Sběr a svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení

Respono a.s.oznamuje, že v sobotu 20.října v době od 8.00 do 8.30 hod. provede na autobusové zastávce sběr nebezpečného odpadu a elektrozařízení. Podrobné informace o svozu, jste již obdrželi do svých poštovních schránek.

Kominické práce

Kdo z občanů má zájem o kominické práce, ať se přihlásí v kanceláři obecního úřadu.

ZOČZS Orlovice

Český zahrádkářský svaz v Orlovicích, přijímá objednávky na stromky a keře k podzimní výsadbě. Výpěstky jsou ze šlechtitelské stanice Střílky. Své požadavky nahlaste u p. Ing. Bohuslava Kužílka nebo p. Stanislava Novotného.

říj 16

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

Oznamujeme občanům, že u zvoničky je přistaven kontejner na domovní odpad, který zde zůstane do čtvrtka 18.října. Do kontejneru se nesmí ukládat nebezpečný odpad a elektrozařízení.

říj 11

OVO IMONT - objednávky

OVO IMONT - p. Alena Nováková přijímá objednávky na sadbové brambory, ovocné stromky a keře, substráty a hnojiva, krmiva a konzumní zboží. Objednávkový formulář si můžete vyzvednout v prodejně smíšeného zboží a doručit do 30.října do poštovní schránky p. Bakrlíkové.

říj 04

Nalezená fenka

U chatové oblasti za vesnicí na poli byla nalezena roční fenka, světle hnědé barvy, malého vzrůstu. Na krku má hnědý kožený obojek. Kdo fenku postrádá , přihlaste se prosím na obecním úřadě, popřípadě volejte na tel. číslo 724 187 929.

říj 04

V pondělí 8.října v době od 17.00 do 18.00 hod. bude na sokolovně otevřena místní knihovna.