Zápis do MŠ Orlovice

Ředitelka MŠ Orlovice sděluje rodičům dětí, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat 9.května 2018 v době od 8.00 - 16.00 hod. v ředitelně mateřské školy. Žádosti o přijetí si můžete vyzvednout ve třídě dětí každý den v odpoledních hodinách. K zápisu přineste vyplněnou přihlášku s potvrzením od lékaře, průkaz totožnosti zákonného zástupce a rodný list dítěte. Cizinci předloží oprávnění k pobytu na území ČR.

kvě 04

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že v pondělí 7.května nebude ordinovat.

Kadeřnictví

V sobotu 5.května bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Místní knihovna

V pondělí 30.dubna v době od 18.00 - 19.00 hod. bude v budově sokolovny otevřena místní knihovna.

dub 26

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

V pátek 27.dubna bude na autobusové zastávce přistaven kontejner pro ukládání domovního odpadu. Žádáme občany aby do kontejneru neukládali  nebezpečný odpad, elektrozařízení, železo a pneumatiky.

Prodejna smíšeného zboží

Vedoucí smíšeního zboží Ivana Růžičková oznamuje, že ve dnech 30.dubna a 1.května bude prodejna zavřena. Stějně tak i v  dalšmí týdnu v pondělí 7.a v úterý 8.května bude zavřeno.

dub 24

Čarodějné odpoledne

Sbor dobrovolných hasičů v Orlovicích Vás srdečně zve na Čarodějné odpoledne, které se uskuteční v neděli 29. dubna v 15.00 hod. v areálu sokolovny. Pro děti jsou připraveny magické soutěže a špekáčky, pro děti v maskách navíc sladká odměna. Pro všechny účastníky čarodějného odpoledne pak bohatý výběr občerstvení.

dub 24

Úklid okolí Orlovic

Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s obecním úřadem pořádá v sobotu 28.dubna úklid obce Orlovice. Přidejte se také a přijďte pomoci.Sraz je v 9.30 hod. v hasičské zbrojnici.Vezměte si sebou rukavice a výstražné vesty. Po skončení úklidu bude pro děti připraven v areálu sokolovny skákací hrad a malé občerstvení.

dub 11

Provozovna kadeřnictví

V sobotu 14.dubna bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

dub 09

Místní knihovna

Dnes 9.dubna v době od 17.00 - 18.00 hod. bude na sokolovně otevřena místní knihovna.