čen 12

Provoz v mateřské škole o letních prázdninách

Mateřská škola Orlovice, příspěvková organizace oznamuje, že provoz po dobu letních prázdnin bude v době od 2.července do 13.července 2018. Děti , které budou navštěvovat v tomto období mateřskou školu, rodiče jmenovitě nahlásí p. učitelce ve školní třídě.

Provozovna kadeřnictví

V sobotu 16.června bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve středu 13.června v 15.30 hod.prodávat před obecním úřadem: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10,- Kč /kus.

kvě 30

Drůbežárna Prace

Drůbežárna PRACE bude v pondělí 4.června v 15.30 hod. prodávat před obecním úřadem: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10,-Kč za kus.

kvě 30

Odečty stavů elektroměrů

E.ON Distribuce oznamuje občanům, že v pátek 1.června bude provádět odečty stavů elektroměrů všech energetických společností. Umožněte prosím pracovníkům společnosti přístup k elektroměrům, případně zanechte na viditelném místě spotřebu elektrické energie vaší domácnosti.

kvě 14

Besídka ke dni matek

Mateřská škola v Orlovicích Vás srdečně zve na besídku ke dni matek, která se koná ve čtvrtek 17.května v 15.30 hod. v mateřské škole.

kvě 14

Dnes v pondělí 14.května v době od 18.00 - 19.00 hod., bude půjčovní doba v knihovně a možnost bezplatného přístupu na internet.

kvě 04

Pozvánka na tradiční poznávací výlet kolem Orlovic

TJ Sokol Orlovice pořádá v úterý 8.května tradiční poznávací výlet kolem Orlovic. Sraz účastníků je v 9.00 hod. před sokolovnou. Srdečně Vás zvou členové výboru TJ Sokol.

Zápis do MŠ Orlovice

Ředitelka MŠ Orlovice sděluje rodičům dětí, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat 9.května 2018 v době od 8.00 - 16.00 hod. v ředitelně mateřské školy. Žádosti o přijetí si můžete vyzvednout ve třídě dětí každý den v odpoledních hodinách. K zápisu přineste vyplněnou přihlášku s potvrzením od lékaře, průkaz totožnosti zákonného zástupce a rodný list dítěte. Cizinci předloží oprávnění k pobytu na území ČR.

kvě 04

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že v pondělí 7.května nebude ordinovat.