čec 02

Česká pošta - důchody

Česká pošta oznamuje, že důchody splatné 4.července se budou vyplácet ve středu 3.července a důchody splatné 6.července se budou vyplácet ve čtvrtek 4.července.

čec 01

Respono, a.s. Vyškov

Respono, a. s. Vyškov oznamuje, že v sobotu 6. července budou sběrné dvory uzavřeny.

čec 01

MUDr. Petr Detsch

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že od 4. - 12. července nebude z důvodu čerpání dovolené ordinovat.

čen 24

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června v 15:30 hod.  prodávat před obecním úřadem: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Králičí kožky vykupují za 5 Kč/ks.

čen 24

V pondělí 24.června v době od 18:00 - 19:00 hod. bude otevřena místní knihovna.

čen 19

Volejbalový memoriál Ing. Jiřího Růžičky

TJ Sokol Orlovice Vás srdečně zve na VOLEJBALOVÝ MEMORIÁL Ing. JIŘÍHO RŮŽIČKY, který se bude konat v sobotu 22. června na venkovních kurtech na sokolovně. Začátek utkání je v 9:00 hod. Občerstvení bude zajištěno v průběhu celé akce.

čen 19

Sportovní odpoledne

TJ Sokol Orlovice zve všechny sportovní nadšence na tradiční zahájení prázdninové sezóny. Sportovní odpoledne se bude konat v prostorách sportovního areálu sokolovny v pátek 21. června od 17:00 hod. Během akce bude občerstvení zajištěno a na závěr proběhne vyhlášení a ocenění sportovců.

čen 18

Odečty vodoměrů

Společnost V.H.P. Ivanovice na Hané oznamuje občanům, že ve středu 19.června budou pracovníci společnosti provádět odečty vodoměrů.

čen 10

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v úterý  11.6.  v 15:30 hod.  prodávat před obecním úřadem:

kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice

brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg

krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, králičí kožky vykupují za 5,- Kč/ks.

čen 10

Veřejné zasedání ZO

Ve středu 12.června v 18.00 hod. se koná na sokolovně veřejné zasedání Zastupitelstva obce Orlovice, na které Vás srdečně zveme.