čen 08

Veřejné zasedání ZO

Ve středu 10.června v 18.00 hod. se koná na sokolovně veřejné zasedání Zastupitelstva obce Orlovice, na které jste srdečně zváni.

Kadeřnictví

Vedoucí provozovny kadeřnictví p.Dagmar Dadáková oznamuje, že kadeřnictví bude otevřeno v sobotu 6. a 20. června vždy od 7.30 hod.

čen 01

Ve středu 3.června v době od 18.00 – 19.00 hod. bude půjčovní doba v knihovně.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v úterý 2.června v době od  15:00 hod. prodávat u obecního úřadu: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty,krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 5 Kč/ks.

čen 01

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

Od 2. – 4.června bude na autobusové zastávce přistaven kontejner pro ukládání domovního odpadu. Do kontejneru se nesmí ukládat elektrozařízení, nebezpečný odpad a pneumatiky.

kvě 27

Změna provozní doby obchodu a pošty

Obchod Orlovice Ivana Růžičková oznamuje změnu provozu obchodu a pošty od 1.června 2020. V dopoledních hodinách bude otevřeno každý den vyjma úterý a neděle od 7:00 – 9:30 hod. V odpoledních hodinách bude otevřeno v pondělí a ve středu od 14:30 - 16:30. Vstup do provozovny pouze v roušce a maximálně po třech lidech. Více informací naleznete přímo v provozovně obchodu a pošty.

kvě 27

Odečty elektroměrů

E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že v pondělí 1.června budou v naší obci provádět odečty stavů elektroměrů. Žádáme tímto občany, aby umožnili pracovnici společnosti přístup k odečtení přesného stavu elektroměru. Taktéž budou odečítány stavy elektroměrů  jiných energetických společností. Za vstřícnost a laskavost děkujeme všem občanům.

kvě 21

Kadeřnictví

V sobotu 13. června v době od 7.30 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

kvě 14

Sběr a odvoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení

Respono, a.s. ve spolupráci s obecním úřadem Orlovice, provedou v sobotu 16.května v době od 8.00 - 8.30 hod. na autobusové zastávce sběr a svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení.

kvě 14

Mateřská škola Orlovice - zahájení provozu

Ředitelství Mateřské školy Orlovice oznamuje rodičům dětí, že od pondělí 18.května 2020 zahájí mateřská škola opět svůj provoz.