zář 25

Kadeřnictví

V pátek 27.září v době od 13.00 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Kadeřnictví

V pátek 27. září v době od 13.00 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Zrušené vystoupení s Lukášem Pavláskem

Kulturní dům Ivanovice na Hané oznamuje, že zábavný pořad s LUKÁŠEM PAVLÁSKEM "Kdo nepláče není Čech!" je z technických důvodů ZRUŠEN. Vstupné Vám bude vráceno oproti vstupence v Městské knihovně Ivanovice na Hané, tel. 517 363 397. Děkujeme za pochopení.

Knihovna Orlovice - Hrátky s pamětí

Vážení občané, milá mládeži, ve středu 25.září v 17.00 hod. se uskuteční zábavné posezení v místní knihovně s názvem Hrátky s pamětí, na kterou Vás srdečně zveme. Přijďte si zábavnou formou vyzkoušet Vaši paměť. Těší se na Vás knihovnice a instruktorka z KKD ve Vyškově paní Zdeňka Adlerová.

zář 20

Odečty plynoměrů

Jihomoravská plynárenská společnost oznamuje, že od pondělí 23. září budou v naší obci provádět odečty stavu plynoměrů.

zář 18

Kulturní dům Ivanovice na Hané

Kulturní dům Ivanovice na Hané Vás zve na ZÁBAVNÝ POŘAD s LUKÁŠEM PAVLÁSKEM, který se koná v úterý 24.září v 19.00 hod. Předprodej vstupenek probíhá v Městské knihovně Ivanovice na Hané, tel. 517 363 397. Na vaši účast se těší pořadatelé.

zář 18

V pondělí 23.září v době od 18.00 – 19.00 hod. bude otevřena místní knihovna.

Veřejné zasedání ZO

Ve čtvrtek 12.září v 18.30 hod. se koná na sokolovně veřejné zasedání Zastupitelstva obce Orlovice, na které Vás srdečně zveme.

Kominické práce

Kdo z občanů má zájem o provedení čištění a revize komínů a spalinových cest , ať se přihlásí v kanceláři obecního úřadu.

zář 09

V pondělí 9.září v době od 18.00 - 19.00 hod. bude otevřena místní knihovna.