bře 28

Kadeřnictví

V sobotu 30.března v době od 7.30 hod. bude otevřeno místní kadeřnictví.

bře 20

Prodejna smíšeného zboží

Prodejna smíšeného zboží p. Ivana Růžičková oznamuje, že ve čtvrtek 21.března bude v odpoledních hodinách prodejna zavřena a v pátek 22.března bude prodejna zavřena po celý den. Provoz pošty nebude omezen.

bře 20

Firma JUKKA

Firma JUKKA bude ve čtvrtek 21.března v době od 13.15 - 13.45 hod. prodávat před obecním úřadem následující stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby,okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.

Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

bře 13

Dětský karneval - Moravské Málkovice

SDH Moravské Málkovice ve spolupráci s obecním úřadem pořádá v neděli 17.března ve 14:00 hod. v sále Dělnického domu Dětský karneval. Bohatá tombola pro děti a občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné. Srdečně Vás zvou pořadatelé.

bře 13

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v pátek 15.března ve 14:45 hod. prodávat před obecním úřadem kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky , vitamínové doplňky. Králičí kožky vykupují za 10,-Kč.

bře 11

MUDr. Petr Deutsch

MUDr. Petr Deutsch oznamuje, že 14. a 15.března nebude ordinovat.

Kadeřnictví

V sobotu 30.března od 7.30 hod. bude otevřena provozovna kadeřnictví.

Divadelní představení

Krásenští ochotníci sehrají v sobotu 9.března na Dělnickém domě v Moravských Málkovicích komediální příběh „Dva na kanapi“. Začátek divadelního představení je v 18.00 hod. Srdečně Vás zvou pořadatelé.

Objednávky OVO sadba

Firma OVO sadba přijímá objednávky na sadbové brambory, hnojiva, substráty, ovocné stromky a keře, postřiky a konzumní zboží. Objednávkový formulář si můžete vyzvednout v prodejně smíšeného zboží a doručit do poštovní schránky  p. Bakrlíkové do pondělí 11.března.

bře 06

Kamenictví G.A.L.

Kamenictví G.A.L. z Tištína bude v pátek 8.března a v pondělí 11.března přijímat objednávky na veškeré kamenické práce, vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je nutné si sjednat přesný čas schůzky a to na tel. čísle 777 888 332.

Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy hrobů.