kvě 04

Firma kamenivo Suchomel s.r.o.

FIRMA KAMENIVO SUCHOMEL S.R.O., MORKOVICE-SLÍŽANY nabízí rozvoz různých druhů písků, drtí, kameniva, palivového dřeva, briket a kontejnery na stavební suť.

Objednávky na telefonu 602 702 200, e-mailem nebo přes e-shop. Zboží vozí na zavolání. Další informace najdete na webových stránkách www.kamenivo-suchomel.cz.

kvě 04

Odečty vodoměrů

Společnost V.H.P. Ivanovice na Hané oznamuje, že ve středu 6.května bude z důvodu změny sazby DPH provádět mimořádné odečty vodoměrů. Žádá tímto odběratele, aby umožnili přístup k vodoměrům, nebo dali stav na viditelné místo.

Kamenictví s dlouholetou tradicí

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:

777-888-332

Nabízí:

• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%
  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

Uzavírka silnice - oznámení

V termínu od 4. května do 25. června proběhne částečná uzavírka silnice č. I/47 od křižovatky Topolany a Křižanovice až po začátek Ivanovic na Hané. Důvodem je pokládání nového povrchu vozovky. Uzavírka proběhne střídavě vždy v jednom jízdním pruhu a provoz bude řízen kyvadlově pomocí světelného signalizačního zařízení.

Objízdná trasa pro vozidla do 39 tun povede přes D46 a D1 bez povinnosti použití dálničního kupónu. Dopravní obsluze (obcí Hoštice – Heroltice, Rybníček, apod.) bude umožněn vjezd do uzavírky. Do obcí Ivanovice na Hané, Švábenice, Medlovice a dále (Moravské Málkovice, Orlovice, Dětkovice) využívejte objízdnou trasu. Stejně tak bude průjezd stavbou umožněn vozidlům s nejvyšší povolenou rychlostí do 80 km/h (mopedy, babety apod.).

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 23.dubna v době od 15:00 hod. prodávat u obecního úřadu: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata a husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, a vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10 Kč/ks.

Obchod Orlovice - Pošta Partner

Provozní doba obchodu a pošty během velikonočních svátků bude následující: čtvrtek 9.4. bude otevřen obchod i pošta 7:00 - 9:30 pátek 10.4. bude zavřeno, sobota 11.4. bude zavřeno, pondělí 13.4. bude zavřeno a úterý 14.4.  bude otevřen obchod i pošta 7:00 - 9:30

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 9.dubna v době od 15:00 hod. prodávat u obecního úřadu: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata a husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, a vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10 Kč/ks.

Kulturní dům Ivanovice na Hané

Kulturní dům Ivanovice na Hané oznamuje, že divadelní komedie DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ se 16. dubna 2020 z důvodu současné situace v ČR (Covid-19) NEKONÁ. Představení se přesouvá na 15. října 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že by Vám náhradní termín nevyhovoval, budou Vám peníze vráceny.

Respono, a.s. Vyškov

Respono, a.s. Vyškov oznamuje, že z důvodu velikonočních svátků bude svoz komunálního odpadu v naší obci probíhat ve středu 15. dubna.

dub 01

Objednávka kuřic Bovans

Paní Anna Bakrlíková přijímá do neděle 5. dubna objednávky na kuřice Bovans, stáří 10-11 týdnů, cena 120,-Kč/ks nebo stáří 17 týdnů těsně před snůškou za 168 Kč/ks. Termín dodání 7-8 dubna. Objednávky prosím doručte do poštovní schránky p. Bakrlíkové.