Drobečková navigace

Úvod > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


dub 29

Zápis dětí do MŠ

Ředitelka MŠ Orlovice oznamuje rodičům dětí, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat 2.května v době od 9.30 – 16.00 hod. v ředitelně MŠ. K zápisu přineste vyplněnou přihlášku s potvrzením od lékaře, průkaz totožnosti zákonného zástupce a rodný list dítěte. Cizinci předloží oprávnění pobývat na území ČR.


dub 29

Jarní pochod kolem Orlovic

Tým TJ Sokol Orlovice Vás srdečně zve na tradiční pochod kolem Orlovic, který se bude konat v sobotu 4.května 2019. Sraz účastníků je v 9:00 hod. před sokolovnou. Špekáčky a dobrou náladu sebou. Program akce zahrnuje soutěže pro děti, ukázku první pomoci, ukázky hasičské i policejní jednotky a opékání špekáčků.

 


dub 29

Obchod Orlovice

Obchod Orlovice Ivana Růžičková oznamuje, že ve středu 1.května a 8.května bude prodejna i pošta zavřena.


dub 29

Knihovna

V pondělí 29.dubna v době od 18.00 – 19.00 hod. bude otevřena místní knihovna. Prosíme čtenáře, kdo již delší dobu má vypůjčené knihy, aby je v co nejkratším termínu odevzdali z důvodu provedení inventury.


dub 24

Sběr železného šrotu

Sbor dobrovolných hasičů oznamuje, že v sobotu 4.května bude proveden sběr železného šrotu. Železný odpad připravte před dům, těžké věci Vám hasiči odnesou. Do sběru nepatří ledničky a mrazáky.

 

 

 


dub 23

Čarodějné odpoledne

SDH a svaz čarodějnic Vás zve na čarodějné odpoledne v sobotu 27.dubna v 15.00 hod. v areálu sokolovny. Pro děti jsou připraveny magické hry za sladké odměny, skákací hrad a hledání pokladu. Na závěr akce proběhne upálení čarodějnice a opékání špekáčků.

 


dub 23

Přerušení dodávky el energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy oznamuje E.ON přerušení dodávky el. energie ve čtvrtek 25.dubna v těchto časových rozmezích:

od 7.30 do 9.00 hod –bude vypnuta chatová oblast, Zaréta, vrchní konec vesnice od č.p.20 kolem hlavní komunikace a dolní konec vesnice až k drůbežárně

od 9.00 do 10.30 hod. – bude vypnuta elektrika od č.p. 25, ulice Chloum, Stráně, Bouda a kostel

a od 10.30 do 12.00 hod. bude přerušena el. energie v ulici Hofenda a ZOD

Plánky s označením trasy a času přerušení dodávky el. energie jsou vyvěšeny na úřední desce obecního úřadu.


dub 17

Kadeřnictví

V sobotu 20.4. v době od 7.30 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.


dub 17

Respono, a.s.

Respono oznamuje občanům, že v sobotu 20.4. budou sběrné dvory otevřeny a v pondělí 22.4. budou sběrné dvory zavřeny.


dub 17

Obchod Orlovice

Obchod Orlovice Ivana Růžičková oznamuje, že v pátek 19.4., v sobotu 20.4. a v pondělí 22.4. bude prodejna zavřena. Hospoda Orlovice bude otevřena ve čtvrtek a v pátek od 19.00 hod. V tyto dny se bude točit i zelené pivo.