říj 16

Sběr a svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení

Respono a.s.oznamuje, že v sobotu 20.října v době od 8.00 do 8.30 hod. provede na autobusové zastávce sběr nebezpečného odpadu a elektrozařízení. Podrobné informace o svozu, jste již obdrželi do svých poštovních schránek.

Kominické práce

Kdo z občanů má zájem o kominické práce, ať se přihlásí v kanceláři obecního úřadu.

ZOČZS Orlovice

Český zahrádkářský svaz v Orlovicích, přijímá objednávky na stromky a keře k podzimní výsadbě. Výpěstky jsou ze šlechtitelské stanice Střílky. Své požadavky nahlaste u p. Ing. Bohuslava Kužílka nebo p. Stanislava Novotného.

říj 16

Kontejner pro ukládání domovního odpadu

Oznamujeme občanům, že u zvoničky je přistaven kontejner na domovní odpad, který zde zůstane do čtvrtka 18.října. Do kontejneru se nesmí ukládat nebezpečný odpad a elektrozařízení.

říj 11

OVO IMONT - objednávky

OVO IMONT - p. Alena Nováková přijímá objednávky na sadbové brambory, ovocné stromky a keře, substráty a hnojiva, krmiva a konzumní zboží. Objednávkový formulář si můžete vyzvednout v prodejně smíšeného zboží a doručit do 30.října do poštovní schránky p. Bakrlíkové.

Nalezená fenka

U chatové oblasti za vesnicí na poli byla nalezena roční fenka, světle hnědé barvy, malého vzrůstu. Na krku má hnědý kožený obojek. Kdo fenku postrádá , přihlaste se prosím na obecním úřadě, popřípadě volejte na tel. číslo 724 187 929.

říj 04

V pondělí 8.října v době od 17.00 do 18.00 hod. bude na sokolovně otevřena místní knihovna.

Volby do zastupitelstva obce

V pátek 5. a v sobotu 6. října proběhnou v naší obci volby do zastupitelstva obce Orlovice. Volební místnost v zasedací místnosti  obecního úřadu bude otevřena v pátek od 14.00 do 22.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 14.00 hod. Volič po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky, popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky. Totožnost a státní občanství prokáže volič platným občanským průkazem nebo cestovním pasem, diplomatickým nebo služebním pasem České republiky. Jde-li o cizince, průkazem o povolení k pobytu. Neprokáže-li volič svoji totožnost , nebude mu hlasování umožněno.

říj 01

ZOD Haná Švábenice

ZOD Haná Švábenice oznamuje, že od středy 3.října do pátku 5.října v době od 16.00 hod., a v sobotu 6.října v době od 9.00 - 12.00 hod. se bude za příznivého počasí vydávat zaplacená krmná řepa.

říj 01

Výkupna ovoce

Ve středu 10.října 2018 v době od 18.00 - 18.30 hod. se naposledy vykupují padaná jablka. Cena za 1 kg je 0,50 haléřů.