led 16

ZOD Haná Švábenice -ples

ZOD Haná , družstvo se sídlem ve Švábenicích Vás zve v pátek 18.ledna 2019 na 14. REPREZENTAČNÍ PLES pořádaný v sále Kulturního domu ve Švábenicích. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Boršičanka Antonína Koníčka. Zahájení ve 20:00 hod., vstupné 100,- Kč, bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

led 16

Mediaservis

Mediaservis hledá doručovatele reklamního tisku v naší obci. Jedná se o roznos letáků Albert Hypermarket, Proton elektro, Euronics, Okey, Okna Macek atd. Jde o dlouhodobou brigádu s pravidelným jistým přivýdělkem. Leták s podrobnými informacemi je vyvěšen na autobusové zastávce a na webových stránkách naší obce.

led 14

Sokolský ples

Tělovýchovná jednota Sokol Orlovice Vás srdečně zve na Sokolský ples , který se koná v sobotu 19.ledna 2019 na sokolovně. Začátek je ve 20:00 hod., vstupné 80,-Kč. K tanci a poslechu hraje skupina Q- STYL.

led 14

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Prace bude v úterý 15.ledna 2019 ve 14:45 hod. prodávat před obecním úřadem: kuřice červené barvy za 170,- Kč/ks, roční slepice za 90,- Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Králičí kožky budou vykupovat za 10,- Kč za kus.

led 02

Tříkrálová sbírka 2019

V sobotu 5.ledna 2019 proběhne v naší obci tradiční Tříkrálová sbírka pod záštitou Oblastní charity Vyškov. Z této sbírky budou i nadále podporováni lidé v nouzi a v krizových situacích. Část finančních prostředků bude i mimo jiné použita k rozšiřování domácí hospicové péče. Prosíme,otevřete dveře svých domů koledníkům a přispějte tak na pomoc potřebným lidem.

pro 27

Turnaj ve stolním tenise

TJ Sokol Orlovice pořádá v pátek 28.prosince ve 14:00 hod. turnaj ve stolním tenise pro registrované a neregistrované hráče. Občerstvení zajištěno.

pro 20

Mateřská škola Orlovice

Vážení rodiče, zaměstnanci MŠ Orlovice vám přejí krásné a radostné vánoční svátky v kruhu své rodiny a v novém roce hlavě hodně zdraví a štěstí.

Provoz mateřské školy končí 21.prosince a zahájen bude opět 3.ledna 2019.

pro 20

Respono Vyškov

Respono Vyškov oznamuje, že svoz komunálního odpadu proběhne v naší obci ve středu 26. prosince 2018

pro 17

Ztráta psa

Dne 13.prosince se v Moravských Málkovicích ztratila fenka francouzkého buldočka, světle hnědé barvy. Informace o nálezu psa oznamte  na tel. číslo 603976700, nebo v kanceláři obecního úřadu Orlovice.Nálezci bude poskytnuta odměna.

pro 17

Česká pošta - důchody

Česká pošta oznamuje, že důchody splatné 20.prosince  budou vypláceny ve středu 19.prosince

důchody z 22. prosince budou vypláceny ve čtvrtek 20.prosince