led 02

Tříkrálová sbírka 2019

V sobotu 5.ledna 2019 proběhne v naší obci tradiční Tříkrálová sbírka pod záštitou Oblastní charity Vyškov. Z této sbírky budou i nadále podporováni lidé v nouzi a v krizových situacích. Část finančních prostředků bude i mimo jiné použita k rozšiřování domácí hospicové péče. Prosíme,otevřete dveře svých domů koledníkům a přispějte tak na pomoc potřebným lidem.

pro 27

Turnaj ve stolním tenise

TJ Sokol Orlovice pořádá v pátek 28.prosince ve 14:00 hod. turnaj ve stolním tenise pro registrované a neregistrované hráče. Občerstvení zajištěno.

pro 20

Mateřská škola Orlovice

Vážení rodiče, zaměstnanci MŠ Orlovice vám přejí krásné a radostné vánoční svátky v kruhu své rodiny a v novém roce hlavě hodně zdraví a štěstí.

Provoz mateřské školy končí 21.prosince a zahájen bude opět 3.ledna 2019.

pro 20

Respono Vyškov

Respono Vyškov oznamuje, že svoz komunálního odpadu proběhne v naší obci ve středu 26. prosince 2018

pro 17

Ztráta psa

Dne 13.prosince se v Moravských Málkovicích ztratila fenka francouzkého buldočka, světle hnědé barvy. Informace o nálezu psa oznamte  na tel. číslo 603976700, nebo v kanceláři obecního úřadu Orlovice.Nálezci bude poskytnuta odměna.

pro 17

Česká pošta - důchody

Česká pošta oznamuje, že důchody splatné 20.prosince  budou vypláceny ve středu 19.prosince

důchody z 22. prosince budou vypláceny ve čtvrtek 20.prosince

a důchody z 24. prosince budou vypláceny v pátek 21.prosince

Prodej ryb

Ve středu 19.prosince ve 14.30 hod. přijede do naší obce pojízdná prodejna s živými rybami. Ceny prodávaných ryb: kapr I.třída do váhy 2,50 kg 100,- Kč/kg, kapr výběr nad 2,50 kg 108,- /kg, amur 120,- Kč/kg, tolstolobik 70,- Kč/kg. Prodej se uskuteční před obecním úřadem a prodejce se zdrží asi 1/2 hod. dle zájmu občanů.

Veřejné zasedání ZO

V úterý 18. prosince v 18:00 hod. se koná na sokolovně veřejné zasedání ZO Orlovice , na které Vás srdečně zveme.

Kadeřnictví

V sobotu 15.prosince v době od 7.30 hod. bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

Odečty vodoměrů

V.H.P. Ivanovice na Hané oznamuje, že v pátek 14.prosince bude v naší obci provádět odečty vodoměrů.