Úvod > Obec > Aktuality > ZŠ Ivanovice na Hané - zahájení nového školního roku

ZŠ Ivanovice na Hané - zahájení nového školního roku

Ředitelství Základní školy v Ivanovicích na Hané oznamuje svým žákům, že nový školní rok 2020/2021 se zahajuje v úterý, 1. září 2020 v 7:55 hod. Slavnostní uvítání prvňáčků se koná od 9:00 hodin v Kulturním domě v Ivanovicích na Hané. Žáci, přineste si s sebou přezůvky, psací potřeby a školní tašky. Dále oznamujeme, že zájemci o stravování ve školní jídelně se mohou přihlásit v pondělí 31. 8. 2020 v době od 7:30 do 14:00 hodin. Přihlášku ke stravování a další informace obdržíte v kanceláři vedoucí stravování.

Zájemcům o školní družinu sdělujeme, že školní družina svůj pravidelný program zahajuje hned první den – 1. září 2020 od 6:30 do 16:00 hodin v budově na ulici Wiedermannově 211. Zde bude v novém školním roce probíhat také výuka žáků 1. a 2. ročníku. Na všechny žáky se těší kolektiv pedagogů a zaměstnanců ZŠ Ivanovice na Hané.