Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

pátek 8. a v sobotu 9. října 2021 proběhnou v naší obci volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Volební místnost v budově obecního úřadu bude otevřena v pátek 8.října v době od 14:00 – 22:00 hod. a v sobotu 9. října v době od 8:00 – 14:00 hod. Volič po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky platným občanským průkazem nebo cestovním pasem. Voliči, který tak neučiní, nebude hlasování umožněno. Volič, který se dostaví do volební místnosti s voličským průkazem, je povinen tento průkaz odevzdat okrskové volební komisi. Žádáme voliče, aby při vstupu do  volební místnosti použili ochranu dýchacích cest a dodržovali hygienická opatření.