bře 02

V pondělí 5.března v době od 17.00 - 18.00 hod. bude v budově sokolovny otevřena místní knihovna.

bře 02

ZO ČZS - výroční schůze

ZO ČZS Orlovice pořádá v sobotu 3.března výroční členskou schůzi. Začátek je ve 14.00 hod. na sokolovně. Všechny své členy srdečně zve výbor záhrádkářů.

úno 22

Kadeřnictví

V sobotu 24.února bude otevřena provozovna místního kadeřnictví.

úno 22

Dětský karneval

Obecní úřad Moravské Málkovice pořádá v sobotu 24.února v sále Dělnického domu Dětský karneval. Začátek je ve 14.00 hod. Srdečně zvou pořadatelé.

úno 14

Dětský karneval

Tělovýchovná jednota Sokol Orlovice pořádá v neděli 18.února ve 14.00 hod. Dětský karneval. Program pro děti, bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Všechny děti, rodiče a prarodiče srdečně zvou členové výboru TJ Sokol.

úno 14

Divadelní představení

Obecní úřad Moravské Málkovice Vás srdečně zve na divadelní představení " Teď ne ! Aneb na to teď není ta pravá chvíle", které sehrají Krásenští ochotniíci. Představení se bude konat v sobotu 17.února 2018 v 18.00 hod. v sále Kulturního domu. Vstupné dobrovolné.

úno 07

Ostatkový průvod masek

Sbor dobrovolných hasičů v Orlovicích pořádá v sobotu, 10. února 2018 tradiční ostatkový průvod masek obcí. Kdo by měl zájem přidat se jako maska je vítán. Jste srdečně zváni k účasti na této veselici.

úno 06

Příjem objednávek do 7. února 2018

Oznamujeme občanům, že ve středu 7.února se budou naposled přijímat objednávky na sadbové brambory, ovocné stromky a keře, hnojiva, substráty a kuřice dle nabídkového formuláře , který si můžete vyzvednout v místní prodejně.Vyplněné objednávky doručte do poštovní schránky p. Bakrlíkové.

led 29

Obchod Orlovice- změna otevírací doby

Datum konání: 29. 1. 2018 - 2. 2. 2018

Obchod Orlovice p. Růžičková Ivana oznamuje změnu otevírací doby v příštím týdnu od 29.ledna  do 2. února 2018 a to:

Pondělí, středa, pátek a sobota bude prodejna otevřena v době od od 7.00 - 9.30 hod., úterý a čtvrtek bude prodejna uzavřena. Provoz pošty zůstává beze změn od 8.30 - 9.30 hod. a odpoledne v době od 14.30 - 16.30 hod.

led 22

Výkupna ovoce

Výkupna ovoce paní Bakrlíková oznamuje, že v neděli 28.ledna se budou naposled vykupovat jádra vlašských ořechů. Jeden kilogram za 150,-Kč. Výkupní doba od 14.00 do 14.15 hod.

Dále p. Bakrlíková přijímá do poštovní schránky objednávky na kuřice stáří 10-11 týdnů, cena 120,-Kč , termín dodání duben 2018. Do 7. února přijímá objednávky na sadbové brambory, ovocné stromky a keře, krmivo pro králíky a nosnoce, hnojiva, substráty, postřiky a konzumní zboží dle nabídkového formuláře, který si můžete  vyzvednout v místní prodejně.