Košt ovocných pálenek
Divadelní představení "Manželský čtyřúhelník na horách"
Svoz BIO-odpadu
Valná hromada TJ Sokol Orlovice z.s.
Výroční členská schůze - ZO ČZS Orlovice
Platba poplatků za psy
Maškarní ples pro děti a dospělé

Úvod > Obec > Aktuality > Den prevence a osvěty v dopravě

Den prevence a osvěty v dopravě

Komise pro dopravu a bezpečnost v dopravě BESIP při MěÚ Vyškov, Velitelství výcviku-Vojenská akademie, Policie České republiky a Hasičský záchranný sbor pořádá v úterý 27. června od 9:00 do 12:00 na náměstí ve Vyškově Den prevence a osvěty v dopravě.

Uvidíte ukázku vyprošťování osob z vozidla i dynamickou ukázku zadržení pachatele. Děti si mohou odnést daktyloskopické otisky prstů i drobné dárky za aktivní účast v soutěžích. Můžete si zopakovat základy první pomoci či nechat změřit krevní tlak. Uvidíte policejní, vojenskou i hasičskou techniku. Pomocí speciálních brýlí si můžete vyzkoušet, jak nebezpečné je pohybovat se ve stavu opilosti či pod vlivem drog.

Akce, kterou podpořil i Jihomoravský kraj, BESIP, Maják Vyškov a Český červený kříž Vyškov je určena pro širokou veřejnost od menších dětí po dospělé.